← Kembali ke Semua Hartanah Untuk Disewa
Untuk Disewa
Artis 3 Tong
Jelutong, Penang
RM 2,400
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20240109141315
Lokasi
Ringkasan Pantas
Artis 3 Tong ialah kediaman servis untuk disewa di Jelutong, Penang, pada harga RM 2,400. Unit ini berkeluasan sekitar 1,100 kaki persegi dengan tiga bilik tidur, dua bilik air, perabot penuh, diubah suai sepenuhnya dan dua tempat letak kereta. Pilihan luas dan siap untuk penyewa. Hubungi ejen hari ini untuk melawat.
Penerangan
Artis 3
For Rent
-3 bedroom 2 bathrooms
-1100 sqft
- Fully Furnished
- Fully Renovated
-2 Carpark
Asking Rm2400
kindly contact Yumi
011-26549284
For Rent
-3 bedroom 2 bathrooms
-1100 sqft
- Fully Furnished
- Fully Renovated
-2 Carpark
Asking Rm2400
kindly contact Yumi
011-26549284
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Artis 3 Residence. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
0.2 km
-
Jelutong Methodist Kindergarten KindergartenNear Jalan Bagan Serai, Eastern Garden0.5 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Jelutong GovernmentNear Batu Lanchang Road, Eastern Garden0.7 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Kheng Tean GovernmentNear Van Praagh Road, Eastern Garden0.7 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Phei Shin GovernmentNear Lorong Dumbar, Jelutong0.7 km
-
Sekolah Kebangsaan Jelutong Barat GovernmentNear Lorong Sekolah, Taman Jelutong0.7 km
-
Sekolah Menengah Kebangsaan Jelutong GovernmentNear Lorong Sekolah, Taman Jelutong0.7 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Beng Teik Cawangan GovernmentJalan Penawar 10.8 km
-
Lam Wah Ee Nursing College College141 Jalan Tan Sri Teh Ewe Lim, 11600, Penang1.2 km
-
Wesley Methodist School Penang (International) International1 Lebuh Sungai Pinang 1, 116001.3 km
-
Haji Zainul Abidin Sixth Form College CollegeJalan Hamilton, 11600, Jelutong1.4 km
-
1.4 km
-
Smart Junior Kindergarten Kindergarten2-J Jalan Free School, 11600, George Town1.5 km
-
Little Caliphs Taman Free School KindergartenNear Trengganu Road, Kebun Lama1.5 km
-
1.7 km
-
Penang Japanese School SchoolNear Sungai Pinang Road, Dato Keramat1.8 km
-
1.8 km
-
The Little Light House Kindergarten KindergartenNear Jalan Besi, Island Park1.8 km
-
Han Chiang University College of Communication CollegeJalan Lim Lean Teng, 11600, George Town1.9 km
-
Institut Pendidikan Guru Kampus Pulau Pinang CollegeNear Budiman, Bukit Tunku Kudin1.9 km
-
2 km
-
Convent Datuk Keramat SchoolNear Dato' Kramat Road, Dato Keramat2.2 km
-
SMKA (L) Al-Mashoor SchoolNear Jalan S. A. Abdullah Bukhari, Kebun Lama2.4 km
Nearest healthcare
-
Renal Link Dialysis Centre Penang ClinicNear Jalan Selama, Eastern Garden0.3 km
-
Megamal Pharmacy Sdn Bhd PharmacyNear Jalan Lenggong, West Jelutong0.4 km
-
0.4 km
-
0.5 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
Hospital Lam Wah Ee Hospital141 Jalan Tan Sri Teh Ewe Lim, Jelutong1.3 km
-
Phoon Dental Surgery Dental71-G Jalan Terengganu, 10460, George Town1.4 km
-
Optimax Eye Specialist Hospital Hospital223 Jalan Masjid Negeri, 11600, George Town1.5 km
-
1.8 km
-
Georgetown Specialist Hospital Hospital12A Jalan Masjid Negeri, 11600, Jelutong1.8 km
-
Klinik Pergigian WS Ooi DentalPengkalan Weld, 10300, George Town2.2 km
-
2.8 km
-
2.8 km
Nearest food
-
Tapak Penjaja Kota Giam Food courtNear Jelutong Road, Eastern Garden0.1 km
-
0.2 km
-
Jelutong Sunshine Kopitiam KopitiamNear Solok Perak, Eastern Garden0.2 km
-
Puspamalar Food Corner Restaurant338 Jalan Jelutong, 11600, Jelutong0.2 km
-
Baguni Korean Mart Convenience storeNear Perak Road, Eastern Garden0.2 km
-
0.3 km
-
Smell and Spicy Food Restaurant RestaurantNear Perak Road, Eastern Garden0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.5 km
-
0.5 km
-
0.5 km
-
0.5 km
-
Tapak Penjaja Lorong Madrasah Food courtNear Jelutong Road, Jelutong0.5 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
Tapak Penjaja Sementara (TPS) Jalan Jelutong Food courtNear Lorong Bukit Dumbar, Jelutong0.7 km
-
Tapak Penjaja Lebuhraya Jelutong Food courtNear Jelutong Avenue, Taman Jelutong0.8 km
-
1 km
-
1.2 km
-
Ee Hai Coffee Shop & Restaurant KopitiamNear Lorong Slim, Kebun Lama1.2 km
-
1.5 km
Nearest shopping
-
0.2 km
-
0.2 km
-
Kompleks Makanan & Pasar Jalan Tengku MarketNear Lintang Tengku, Jelutong0.3 km
-
Van Praagh Night Market MarketNear Van Praagh Road, Eastern Garden0.5 km
-
0.5 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
Bandar Baru (Jelutong) Supermarket Sdn. Bhd. SupermarketNear Perak Lane, West Jelutong1.1 km
-
Sri Wonder Complex Mall88 Lintang Sungai Pinang, 10150, George Town1.1 km
-
The Gallery Kompleks Seri Damai MallNear Medan Batu Lanchang, Batu Lanchang1.2 km
-
1.2 km
-
1.6 km
-
1.7 km
-
2.4 km
-
D'orient Mall MallNear Maccallum Street Ghaut, Macallum Street Ghaut2.6 km
Nearest stops and stations
-
0.2 km
-
Taman Dato Syed Abbas Bus stopNear Jelutong Road, Eastern Garden0.2 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
2.9 km
-
Express Bus Counters (GJG, Billion Star, Super Nice) Bus terminalNear Jalan Ria, George Town2.9 km
-
Raja Tun Uda Ferry Terminal FerryNear Motorcycle Lane, Lim Jetty3.8 km
-
Swettenham Pier Cruise Terminal FerryPengkalan Weld, 10200, George Town4.4 km
Nearest parks
-
0.2 km
-
Lorong Gemilang Neighbourhood Park ParkNear Lorong Gemilang, Eastern Garden0.7 km
-
0.7 km
-
Taman Hikmat Neighbourhood Park ParkNear Lorong Cantik, Eastern Garden0.7 km
-
0.9 km
-
Solok Van Praagh Neighbourhood Park ParkNear Solok Van Praagh, Eastern Garden1 km
-
Tanah Lapang Taman Hijau 3 ParkNear Green Road Two, Eastern Garden1.1 km
-
Taman Bukit Dumbar Timur ParkNear Jalan Haji Ahmad, Bukit Dumbar1.1 km
-
2.3 km
-
2.5 km
-
3.5 km
-
3.9 km
-
4.3 km
Nearest sport & gyms
-
0.9 km
-
Dewan Badminton PBA Sport centreNear Jelutong Road, Taman Jelutong1.1 km
-
1.1 km
-
1.4 km
-
Dewan Bola Tampar Kampung Buah Pala Sport centreNear Lorong Kaki Bukit, Bukit Gelugor2 km
-
2.1 km
-
Penang Badminton Academy Sport centreNear Lower Crescent, Bukit Gelugor2.2 km
-
2.8 km
-
3.3 km
-
Pusat Kecemerlangan Sukan Westlands Sport centreNear Victoria Green Road, Kampung Sireh3.3 km
-
3.6 km
-
3.8 km
-
4 km
-
4.8 km
-
5 km
-
FLOW Brazilian Jiu-Jitsu Academy (BJJ) Gym27 Lebuh Lembah Permai 17.5 km
-
8 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda8.2 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state
Selangor
Jual 141,117
Sewa 52,183
Kuala Lumpur
Jual 50,058
Sewa 63,300
Penang
Jual 30,557
Sewa 27,967
Perak
Jual 6,387
Sewa 806
Negeri Sembilan
Jual 6,151
Sewa 463
Pahang
Jual 2,917
Sewa 111
Putrajaya
Jual 2,112
Sewa 817
Johor
Jual 1,783
Sewa 839
Kedah
Jual 1,172
Sewa 519
Terengganu
Jual 821
Sewa 14
Melaka
Jual 609
Sewa 86
Sabah
Jual 230
Sewa 36
Kelantan
Jual 222
Sewa 43
Sarawak
Jual 106
Sewa 22
Perlis
Jual 46
Sewa 2