The Peak A-4-1 mr yeap 5949
Tanjung Tokong, Penang
RM 1,700
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20221202131347
Lokasi
Ringkasan Pantas
Kondominium perabot penuh, The Peak A-4-1 mr yeap 5949, untuk disewa pada harga RM 1,700 di Tanjung Tokong, Penang. Hartanah hakmilik strata pegangan bebas ini menawarkan keluasan binaan 1100 kaki persegi, 3 bilik tidur, 2 bilik air dan 2 tempat letak kereta. Hubungi ejen hari ini untuk membuat temu janji tinjauan.
Spesifikasi
Pegangan
Keluasan Binaan (kaki persegi)
1100
Lot Bumiputera
Tidak
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Poskod
Unit Pelancaran Baharu
-
Tarikh Lelong
03-05-2022 20-59
Nombor Lelong
-
Jenis Hakmilik
Jenis Hakmilik Tanah
Deposit Sewa
3400
Penerangan
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of The Peak Residences. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
SMK Tanjong Bunga GovernmentJalan Tan Jit Seng, 11200, Tanjung Bunga1 km
-
Sekolah Ikhtisas Tentera Udara Diraja GovernmentLorong Geh Chong Keat1.1 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Hun Bin GovernmentNear Jalan Bunga Kaca Piring, Tanjong Tokong1.3 km
-
1.3 km
-
Tunku Abdul Rahman University of Management and Technology Penang Branch College77 Lorong Lembah Permai 3, 11200, Tanjung Bungah1.3 km
-
SK Tanjong Tokong GovernmentNear Tanjong Tokong Road, Tanjong Tokong1.5 km
-
1.6 km
-
Phoy Tay Private High School PrivateNear Bagan Jermal Road, Pulau Tikus1.6 km
-
PCGHS Kindergarten KindergartenNear Mount Erskine Road, Pulau Tikus1.8 km
-
Penang Chinese Girls Private High School PrivateJalan Gottlieb, 10350, George Town1.8 km
-
Prince of Wales Island International Primary School InternationalNear Lorong Sungai Kelian 4, Tanjong Bungah1.9 km
-
Stonyhurst International School Penang InternationalNear Jalan Seri Tanjung Pinang 2, Tanjong Tokong1.9 km
-
Tenby Schools Penang School2 Lintang Lembah Permai 1, 11200, Tanjung Bungah1.9 km
-
2 km
-
Dalat International School InternationalNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah2.1 km
-
Adventist College of Nursing & Health Sciences (ACNHS) College465 Jalan Burma, 10350, George Town2.2 km
Nearest healthcare
-
K K ONG DENTAL SURGERY Dental125 Jalan Tanjung Tokong, 10470, Tanjung Tokong, Penang1.1 km
-
Mount Miriam Cancer Hospital Hospital23 Jalan Bulan, 11200, Tanjong Bungah1.1 km
-
1.6 km
-
1.7 km
-
Watsons PharmacyNear Jalan Seri Tanjung Pinang 2, Tanjong Tokong1.7 km
-
1.7 km
-
1.7 km
-
Choong Pharmacy PharmacyNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah1.7 km
-
1.7 km
-
Singapore women's specialist centre ClinicNear Burmah Road, Pulau Tikus2.2 km
-
Penang Adventist Hospital Hospital465 Jalan Burma, 10350, George Town2.2 km
-
Tejani Medical clinic ClinicNear Jalan Wee Hein Tze, Tanjong Bungah2.3 km
-
Klinik Kesihatan Tg Bungah ClinicNear Vale of Tempe Road, Tanjong Bungah2.3 km
-
2.5 km
-
2.5 km
-
2.6 km
-
Prestige Orthodontic (Braces) Clinic DentalNear Moulmein Close, Pulau Tikus2.8 km
Nearest food
-
Bistro Halia Nasi Kandar RestaurantNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong0.1 km
-
myNEWS.com Convenience storeNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong0.1 km
-
0.2 km
-
Saigon Sister Vietnamese Street Food RestaurantNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong0.4 km
-
Kompleks E-Garden Mount Erskine Food courtNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong0.4 km
-
Tapak Penjaja Sementara Jalan Halia RestaurantNear Jalan Halia, Tanjong Tokong0.6 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
Fettes Park Coffee Shop KopitiamNear Lorong Batu Bukit 2, Tanjong Tokong0.9 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
FamilyMart Convenience storeNear Hock Hin Terrace, Tanjong Tokong1 km
-
1 km
-
1 km
-
The Coffee Bean & Tea Leaf CaféNear Tanjong Tokong Road, Tanjong Tokong1 km
-
1 km
-
1.1 km
-
Shell Select Convenience storeNear Jalan Pantai Molek, Tanjong Tokong1.2 km
-
Canteen Fast food77 Lorong Lembah Permai Tiga, 11200, Tanjung Bungah1.2 km
-
1.7 km
-
Medan Selera Lotus Food courtNear Jalan Seri Tanjung Pinang 2, Tanjong Tokong1.7 km
-
Gurney Drive Hawker Center Food courtPersiaran Gurney, 10250, George Town1.8 km
-
Huat Heng Coffee Shop KopitiamNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah1.8 km
-
Astaka Hillside Tanjong Bungah Food courtNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah1.8 km
-
Kedai Kopi Sin Lee Hin KopitiamNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah2.2 km
-
2.4 km
-
2.5 km
Nearest shopping
-
0.2 km
-
Mount Erskine Market MarketNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong0.5 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
Village Grocer SupermarketNear Tanjong Tokong Road, Tanjong Tokong0.9 km
-
1 km
-
1 km
-
Mercato SupermarketNear Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjong Tokong1.1 km
-
99 Speedmart SupermarketNear Jalan Desiran Tanjung 1, Tanjong Tokong1.4 km
-
2 km
-
Tanjung Bungah Market & Food Complex MarketNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah2 km
-
Straits Quay MallJalan Seri Tanjung Pinang, 10470, Tanjung Tokong2.1 km
-
2.7 km
Nearest stops and stations
-
0.8 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
Taman Batu Bukit Bus stopNear Tanjong Tokong Road, Tanjong Tokong1.1 km
-
Perhentian Bas Tanjung Bunga Bus terminalNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah2.1 km
-
4.2 km
-
Upper Tunnel Station Train stationNear Upper Tunnel Road West, Hye Keat Estate4.2 km
-
4.5 km
Nearest parks
-
Tanah Lapang Persiaran Halia 2 ParkNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong0.2 km
-
Jalan Ladang Lada Pocket Park ParkNear Pepper Estate Road 9, Permai Village0.6 km
-
Tanah Lapang Persiaran Lengkuas ParkNear Jalan Choong Lye Hin, Tanjong Tokong0.8 km
-
Lebuh Orchard Pocket Park ParkNear Fettes 1st Avenue, Tanjong Tokong0.9 km
-
Jalan Telaga Air Pocket Park ParkNear Jalan Telaga Air, Tanjong Tokong1.1 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
Penang Botanic Gardens GardenNear Lower Circular Road, Permai Village1.5 km
Nearest sport & gyms
-
FLOW Brazilian Jiu-Jitsu Academy (BJJ) Gym27 Lebuh Lembah Permai 10.9 km
-
Kelab Menembak Pulau Pinang Sport centreNear Waterfall Road, Permai Village1.6 km
-
Project Rock Sport centre170-07-12A Persiaran Gurney, 10250, George Town1.9 km
-
2.2 km
-
3.6 km
-
Pusat Kecemerlangan Sukan Westlands Sport centreNear Victoria Green Road, Kampung Sireh3.9 km
-
4.7 km
-
5 km
-
5.1 km
-
5.8 km
-
6.4 km
-
Kompleks Sukan Permata Sport centreNear Lintang Paya Terubung 1, Happy Valley6.8 km
-
6.8 km
-
6.8 km
-
6.9 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state