Sang Suria Apartment Fully Furnished for rent
Jalan Ipoh, Kuala Lumpur
RM 2,200
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20231106171353
Lokasi
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
Sang Suria Apartment ialah pangsapuri perabot penuh untuk disewa di Jalan Ipoh, Kuala Lumpur, pada harga RM 2,200. Unit ini menawarkan keluasan binaan 1150 kaki persegi, 3 bilik tidur, 2 bilik air dan 1 tempat letak kereta. Deposit sewa ialah RM 6,000. Hubungi ejen, Merlissa, untuk membuat temu janji lawatan.
Spesifikasi
Keluasan Binaan (kaki persegi)
1150
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
6000
Poskod
Alamat
Persiaran Parkview, Off, Jln Ipoh, Sentul West
Unit Pelancaran Baharu
-
The Edge Headline
Sang Suria Apartment Fully Furnished for rent
Property Guru Township
Tiada maklumat taman
Jenis Hakmilik
Penerangan
Fully furnished unit
Please call Merlissa (REN06119) at +6012-2962834 for viewing appointment
** Owners are welcome to list **
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Sang Suria. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
Sekolah Menengah Kebangsaan (Perempuan) Jalan Ipoh GovernmentNear Jalan Ipoh, Kaya Garden0.2 km
-
0.4 km
-
SJK (C) Lai Chee GovernmentJalan Vethavanam, 51200, Kuala Lumpur0.4 km
-
Kindity Preschool KindergartenNear Jalan Strachan, Million Garden0.5 km
-
Chong Hwa Independent High School, Kuala Lumpur GovernmentJalan Saint Thomas, 51100, Kuala Lumpur0.6 km
-
Janet's Kindergarten KindergartenNear Jalan Sungkai, Rainbow Garden0.6 km
-
Sekolah Menengah Kebangsaan Convent Sentul (M) GovernmentNear Jalan Sentul, Kampung Chubadak Hilir0.9 km
-
SJK (C) Chi Man GovernmentNear Lorong Perhentian, Kampung Chubadak Hilir0.9 km
-
Jude's Kindergarten Kindergarten91 Jalan Haji Salleh, 51100, Kuala Lumpur1 km
-
Institute of Islamic Understanding Malaysia CollegeNear Jalan Kuching, Kampung Kasipillay1.3 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
Tadika Murni Raya KindergartenNear Jalan 4/46, Taman Sri Kuching1.4 km
-
Messi Skills Academy HQ Campus College753-3 Jalan Ipoh, 51200, Kuala Lumpur1.4 km
-
1.5 km
-
Elit Learning Centre TuitionNear Lorong Padang Rengas 5, Kok Lian Garden1.5 km
-
Wesley Methodist School Kuala Lumpur (International) InternationalNear Jalan 2/48A, Sentul1.5 km
-
1.6 km
-
1.6 km
-
Clever Education TuitionNear Jalan Kampung Batu, Kok Lian Garden2.2 km
-
Tahfiz Darul Syahadah SchoolNear Jalan Sungai, Kampung Chubadak Hulu2.2 km
-
Institute Masalah Pembelajaran & Austism Malaysia CollegeNear Persiaran Titiwangsa, Sentul2.3 km
-
Pusat Genius Kurnia SchoolNear Jalan Sentul Perdana, Kampung Sri Batu2.3 km
-
2.4 km
-
Maktab Perguruan Sri Kota CollegeNear Lorong Maran, Kampung Atas A2.4 km
-
Hibiscus International School InternationalNear Jalan Udang Harimau 3, Segambut2.5 km
-
2.9 km
Nearest healthcare
-
Health Lane Pharmacy Mutiara Jalan Ipoh PharmacyG-07 Jalan Ipoh, 51200, Kuala Lumpur0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
Foo Dental Surgery Dental528A Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.4 km
-
Mydentist Malaysia Dental526 & 528 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.4 km
-
Tan Endodontic Dental Clinic Dental508A Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.5 km
-
0.5 km
-
Lifeline Pharmacy Jalan Ipoh Pharmacy479 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.6 km
-
AA Pharmacy Jalan Ipoh 3 Miles Pharmacy483 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.7 km
-
CARiNG Pharmacy Jalan Ipoh Pharmacy479 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.7 km
-
Hello Dental Clinic DentalNear Jalan Sultan Azlan Shah, Million Garden0.7 km
-
Klinik Tan Clinic441 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.8 km
-
Anika Sempurna Sdn Bhd Clinic12 Jalan 1/47B, 51200, Kuala Lumpur0.8 km
-
Liang Healthcare Clinic468-G Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.8 km
-
RJ Clinic Clinic468-G-9 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur0.9 km
-
Sentul Medical Centre Hospital631 Jalan Sentul, 51200, Kuala Lumpur1.8 km
-
Lourdes Medical Centre Hospital244 Jalan Sultan Azlan Shah, 51200, Kuala Lumpur1.8 km
-
Shi Yi Tang International Sdn Bhd HospitalD-2-13A Jalan Kuching, 51200, Kuala Lumpur1.9 km
-
KPJ Tawakkal Specialist Hospital Hospital1 Jalan Pahang Barat, 53000, Kuala Lumpur2.1 km
-
Hospital Tawakal Hospital202-A Jalan Pahang, 53000, Kuala Lumpur2.2 km
Nearest food
-
0.2 km
-
0.2 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.5 km
-
0.5 km
-
Ipoh Road Yong Tow Foo RestaurantJalan Segambut Dalam, 51200, Kuala Lumpur0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
Mee Boon Coffee Shop KopitiamNear Jalan Sultan Azlan Shah, Million Garden0.6 km
-
KK Super Mart Convenience storeNear Jalan Sultan Azlan Shah, Million Garden0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
Burger King Fast foodNear Jalan Sultan Azlan Shah, Million Garden0.8 km
-
0.9 km
-
1 km
-
Restoran Varidelicious Food courtJalan 11/48A, 51000, Kuala Lumpur1.2 km
-
Pusat Penjaja Jalan Duta Food courtNear Jalan Sultan Haji Ahmad Shah, Kenny Hill1.8 km
-
Pusat Penjaja Taman Kok Lian Food courtNear Jalan Batu Ambar, Kok Lian Garden2 km
-
Restoran Keng Nam Hai Food courtNear Old Kepong Road, Kok Lian Garden2.2 km
-
Medan Selera Damai Food courtJalan Batu Bata, 51200, Kuala Lumpur2.2 km
-
2.5 km
-
Station Kopitiam KopitiamNear Sunway Putra Mall Slip Road, Chow Kit2.6 km
-
2.7 km
Nearest shopping
-
0.3 km
-
0.5 km
-
99 Speedmart Supermarket20 & 22 Jalan 1/47B, 51200, Kuala Lumpur0.7 km
-
99 Speedmart SupermarketNear Jalan Segambut Utara, Million Garden0.8 km
-
0.8 km
-
1 km
-
99 Speedmart SupermarketNear Jalan Sinar Sentul 1, Kampung Chubadak Hilir1 km
-
1.1 km
-
Ipoh Road 2 ½ Miles Market MarketNear Jalan Sultan Azlan Shah, Sentul1.4 km
-
Taman Bamboo Morning Market MarketJalan Rungkup 2, 51200, Kuala Lumpur1.4 km
-
Pasar Malam Taman Kok Lian MarketNear Jalan Manjoi, Kok Lian Garden1.5 km
-
Multipurpose Minimarket Sdn Bhd Market11 Jalan Selingsing 3, 51200, Kuala Lumpur1.6 km
-
1.7 km
-
MET Galleria Mall MallJalan Sultan Haji Ahmad Shah, 50480, Kuala Lumpur1.9 km
-
2.1 km
-
2.5 km
Nearest stops and stations
-
0.1 km
-
0.1 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.4 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
1 km
-
Batu Kentonmen Train stationJalan Batu Kentonmen, 51200, Kuala Lumpur1.3 km
-
Hentian Duta Bus terminalPersiaran Tuanku Syed Sirajuddin, 50480, Kuala Lumpur2 km
-
2.2 km
Nearest parks
-
0.5 km
-
Taman Kaya Community Garden ParkLengkongan Vethavanam, 51100, Kuala Lumpur0.5 km
-
Bamboo Garden Community Garden ParkNear Jalan Cenderuh 8, Bamboo Garden1.1 km
-
Bamboo Garden Community Garden GardenNear Jalan Manjoi 1, Bamboo Garden1.4 km
-
1.5 km
-
Kok Lian Garden Community Garden ParkNear Jalan Padang Rengas, Kok Lian Garden1.6 km
-
Sri Kuching Garden Community Garden GardenNear Jalan Matang 1, Taman Sri Kuching1.6 km
-
Kok Lian Garden Community Garden GardenNear Jalan Manjoi, Kok Lian Garden1.7 km
-
Kebun Komuniti Perumahan Awam Seri Terengganu GardenNear Jalan Sentul, Sentul1.8 km
-
1.8 km
Nearest sport & gyms
-
0.7 km
-
0.8 km
-
0.9 km
-
1.1 km
-
Northern Shaolin Chinwoo Wushu Centre Gym129 Jalan Bukit Berapit, 51200, Kuala Lumpur1.2 km
-
Kompleks Sukan Negara Sport centreNear Jalan Tuanku Abdul Halim, Kenny Hill1.6 km
-
W Badminton Pickleball Centre Sport centreNear Jalan Sentul Harmoni, Taman Kosmo Jaya1.7 km
-
National Tennis Centre Sport centreJalan Tuanku Abdul Halim, 50480, Kuala Lumpur1.8 km
-
Tun Razak Hockey Stadium StadiumNear Persiaran Tuanku Syed Sirajuddin, Kenny Hill2.1 km
-
2.1 km
-
Sports Complex Sri Delima Sport centreNear Lorong Jambu, Kampong Delima2.5 km
-
2.5 km
-
2.5 km
-
2.9 km
-
2.9 km
-
3.8 km
-
3.8 km
-
5.4 km
-
5.6 km
-
5.7 km
-
Kolam Renang Pusat Komuniti Lembah Pantai Swimming poolNear Jalan Pantai Permai, Pantai Hillpark9.5 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state