The View Condominium Twin Towers
Gelugor, Penang
RM 2,100
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20220801202014
Lokasi
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
The View Condominium Twin Towers ialah kondominium pegangan bebas untuk disewa pada harga RM 2,100 di Gelugor, Penang. Unit tingkat rendah yang berperabot penuh ini mempunyai keluasan binaan 2068 kaki persegi, 4 bilik tidur, 5 bilik air dan 1 tempat letak kereta. Sewa adalah tetap dan tidak boleh dirunding. Hubungi ejen hari ini untuk membuat temujanji lawatan.
Spesifikasi
Pegangan
Keluasan Binaan (kaki persegi)
2068
Lot Bumiputera
Tidak
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
800
Poskod
Taman
Gelugor
Alamat
Jalan Batu Uban 5, Kampung Batu Uban,
Boleh Runding
Tidak
Unit Pelancaran Baharu
-
Tarikh Lelong
01-09-2020 20-53
Nombor Lelong
-
Jenis Hakmilik
Jenis Hakmilik Tanah
Arah
Tidak Diketahui
Jenis Unit
Tingkat
Tingkat Rendah
Kemudahan
Keselamatan 24 Jam Tempat Letak Kereta Berbumbung Lapangan Latihan Golf Trek Joging Taman Berlandskap Lif Tempat Letak Kereta Terbuka Tempat Letak Kereta Padang Putting
Status Penghunian
Penerangan
***VIEW TO TRUST***
The View Condominium
Batu Uban
Lower Floor
3+1 Bedrooms
4+1 Bathrooms
1 Carpark
Build Up 2068 Square Feet
Fully Furnished
*Renting at RM2200/month only*
For more information please contact me andy lee
Phone: 016-4513774
Email: [email protected]
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of The View Condominium. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
0.5 km
-
Sekolah Kebangsaan Sungai Gelugor GovernmentNear Jalan Sultan Azlan Shah, The LIGHT Waterfront0.8 km
-
University of Science, Malaysia CollegeNear Lengkok Teknologi, Sungai Dua1.2 km
-
Sekolah Kebangsaan Minden Height GovernmentNear Cangkat Minden Jalan 13, Gelugor1.3 km
-
Tabika Kemas Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor1.5 km
-
Sekolah Menengah Kebangsaan Datuk Hj. Mohamed Nor Ahmad GovernmentNear Hilir Pemancar, Gelugor1.7 km
-
SJK (T) Subramaniya Barathee GovernmentCangkat Minden Jalan 1, 11700, Gelugor1.8 km
-
1.9 km
-
Tabika Perpaduan Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor1.9 km
-
Institut Pendidikan Guru Kampus Pulau Pinang CollegeNear Budiman, Bukit Tunku Kudin2.2 km
Nearest healthcare
-
0.7 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
Klinik Kesihatan Ibu dan Anak Taman Tun Sardon ClinicNear Hilir Pemancar, Gelugor1.5 km
-
1.5 km
-
1.5 km
-
1.8 km
-
Wong & Sim Dental Surgery DentalNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong2 km
-
Georgetown Pharmacy PharmacyJalan Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas2 km
-
Spinecare Chiropractic Penang Hospital11A-1 Bayan Bay, Persiaran Bayan Indah, 11900, Bayan Lepas2.4 km
-
3 km
Nearest food
-
0.2 km
-
Nurul Ikan Bakar Special RestaurantNear Persiaran Bayan Mutiara 1, Batu Uban0.3 km
-
Idrus Ikan Bakar RestaurantNear Persiaran Bayan Mutiara 1, Batu Uban0.3 km
-
0.5 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.3 km
-
McDonald's Fast food4B, 4C & 4D Jalan Sungai Dua, 11700, Sungai Dua1.3 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
1.5 km
-
Astaka Taman Tun Sardon Food courtNear Pintasan Permancar 5, Gelugor1.5 km
-
Bao Li Kopitiam KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.9 km
-
Kedai Kopi Sin Saw Keat KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.9 km
-
Oriental Forest Food Hub Food court22 Lorong Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas2 km
-
2.1 km
-
Super Tanker Hawker Center Food courtNear Jalan Nipah, Sungai Nibong2.2 km
-
Kompleks Lebuh Nipah Food courtNear Lorong Rumbia 1, Sungai Nibong3 km
-
3 km
Nearest shopping
-
0.7 km
-
1 km
-
Pasar Awam Taman Tun Sardon Market25 Pintasan Permancar 5, 11700, Gelugor1.6 km
-
1.7 km
-
Tapak Penjaja Statik Sementera Jalan Pantai Jerjak 13 MarketNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong2 km
-
Pasar dan Kompleks Makanan Jalan Permai MarketNear Jalan Permai, Gelugor2 km
-
Tapak Penjaja Statik Sementera Casa Anggun MarketNear Persiaran Pantai Jerjak, Sungai Nibong2.2 km
-
2.3 km
-
2.5 km
-
2.5 km
-
2.5 km
-
Queensbay Mall Mall100 Persiaran Bayan Indah, 11900, Bayan Lepas2.6 km
Nearest stops and stations
-
Jejantas Batu Uban Bus stopNear Jalan Sultan Azlan Shah, Batu Uban0.4 km
-
E-Park Kondominium Bus stopNear Tun Dr Lim Chong Eu Expressway, Batu Uban0.5 km
-
Batu Uban Highway Bus stopNear Tun Dr Lim Chong Eu Expressway, Batu Uban0.6 km
-
0.7 km
-
Kompleks Dewan Kuliah C23 Bus stopNear Lengkok Sastera, Sungai Dua0.7 km
-
1.8 km
-
Bayan Baru Bus Terminal Bus terminalNear Persiaran Mahsuri 2, Bayan Baru4.7 km
-
6.8 km
-
Express Bus Counters (GJG, Billion Star, Super Nice) Bus terminalNear Jalan Ria, George Town6.9 km
Nearest parks
-
0.5 km
-
Taman Kejiranan Jalan Batu Uban ParkNear Jalan Batu Uban, Batu Uban0.5 km
-
0.8 km
-
1 km
-
Taman Kejiranan Changkat Minden ParkNear Cangkat Minden Lorong 14, Sungai Dua1.3 km
-
1.3 km
-
1.5 km
-
Putra Place Play Park ParkNear Persiaran Bayan Indah 3, Bayan Mutiara1.7 km
-
6 km
-
6.5 km
-
7.2 km
Nearest sport & gyms
-
A12 Kompleks Sukan Universiti Sport centreNear Jalan Ilmu, Batu Uban0.3 km
-
1.9 km
-
Gelanggang Tennis K22 Sport centreLorong 1 Jalan Stadium, 11700, Gelugor1.9 km
-
Azman Hashim USM Sports Arena Sport centreLorong 1 Jalan Stadium USM, 11700, Gelugor2 km
-
Penang Badminton Academy Sport centreNear Lower Crescent, Bukit Gelugor2.4 km
-
Dewan Bola Tampar Kampung Buah Pala Sport centreNear Lorong Kaki Bukit, Bukit Gelugor2.4 km
-
Dewan Badminton PBA Sport centreNear Jelutong Road, Taman Jelutong3.1 km
-
4.1 km
-
4.4 km
-
Subterranean Penang International Convention & Exhibition Centre (SPICE) Sport centreNear Jalan Mahsuri, Bayan Baru4.5 km
-
4.5 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda4.6 km
-
4.8 km
-
4.9 km
-
5 km
-
6.2 km
-
6.9 km
-
6.9 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state