Mutiara Fadason Jinjang by Lynn assist by Celia
Jinjang, Kuala Lumpur
RM 160,000
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
Pangsapuri pegangan pajakan bernama Mutiara Fadason Jinjang by Lynn assist by Celia ini untuk dijual pada harga RM 160,000 di Jinjang, Kuala Lumpur. Unit hakmilik strata ini mempunyai keluasan binaan 650 kaki persegi, 3 bilik tidur, 2 bilik air dan 2 tempat letak kereta, dengan harga boleh dirunding. Hubungi ejen hari ini untuk maklumat lanjut dan lawatan.
Spesifikasi
Pegangan
Keluasan Binaan (kaki persegi)
650
Lot Bumiputera
Tidak
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Boleh Runding
Ya
Unit Pelancaran Baharu
-
Tarikh Lelong
14-01-2023 14-57
Nombor Lelong
-
Jenis Hakmilik
Jenis Hakmilik Tanah
Status Penghunian
Jenis Unit
Tingkat
Tingkat Tengah
Kemudahan
Penerangan
Details:
- 650 sqtft
- 3 Bedrooms
- 1 Bathrooms 1 Toilet
- Kitchen Top Ready
- Leasehold until year 2108
- Maintenance fees RM60
- Near MRT Jinjang
- Non-Bumi Lot
Strategic Location:
- 2 Mins to KK Mart, Eco Shop
- 4 Mins to Klinik Kesihatan Jinjang
- 7 Mins to Aeon Mall Kepong & Aeon Big
Please contact Celia 010-6683668 for more information & viewing arrangement.
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Mutiara Fadason. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
3Q MRC Junior & Toddlers Taman Fadason KindergartenNear Jalan 7/17, Taman Fadason0.2 km
-
0.4 km
-
0.6 km
-
Tadika Canossa Kindergarten7646 Jalan Sekolah, 52000, Kuala Lumpur0.8 km
-
Sekolah Menengah Kebangsaan Jinjang GovernmentNear Jalan Jinjang Setia 5, Taman Aman Putra0.9 km
-
SK La Salle (1) & (2) Jinjang GovernmentJalan Tebing Timor, 52000, Kuala Lumpur0.9 km
-
FunGates Superflow Care Centre KindergartenNear East Road 11, Taman Beringin0.9 km
-
SJK (C) Jinjang Tengah 1 GovernmentNear Min Keong Street, Taman Beringin1.1 km
-
SJK (C) Jinjang Tengah 2 GovernmentNear Min Keong Street, Taman Beringin1.1 km
-
SJK (C) Jinjang Utara GovernmentNear Ulu Klang Street, Taman Aman Putra1.2 km
-
3Q MRC Junior KindergartenNear Lorong Jambu Merah, Kampong Delima1.8 km
-
1.9 km
-
Heart v Brain Training Centre TuitionNear Jalan Seri Utara, Sri Utara Kipark2 km
-
Channel International college InternationalNear Jalan Seri Utara, Sri Utara Kipark2 km
-
2.2 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Mun Choong SchoolJalan Ipoh, Kuala Lumpur2.5 km
-
2.5 km
-
Clever Education TuitionNear Jalan Kampung Batu, Kok Lian Garden2.6 km
-
Pusat Tuisyen Sri Baiduri TuitionNear Jalan SJ 17, Taman Selayang Jaya2.7 km
-
Hibiscus International School InternationalNear Jalan Udang Harimau 3, Segambut2.8 km
Nearest healthcare
-
0.1 km
-
Klinik Medilove Kepong ClinicNear Jalan Rimbunan Raya, Taman Fadason0.5 km
-
0.5 km
-
0.6 km
-
Klinik Kesihatan Jinjang Clinic2 Jalan Jinjang Setia 3, 52000, Jinjang Utara Tambahan0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
Health Lane Family Pharmacy Jinjang Pharmacy3419 Jalan Theatre, 52000, Kuala Lumpur0.7 km
-
Klinik Pergigian Drs. Wong & Partners DentalNear Jalan Ambong 1, Taman Fadason0.7 km
-
0.8 km
-
1 km
-
Dental Point DentalNear Jalan Metro Perdana Barat 1, Taman Metropolitan Kepong1.4 km
-
Smile Arts Dental Clinic DentalNear Jalan Metro Perdana Barat 1, Kepong1.4 km
-
Shi Yi Tang International Sdn Bhd HospitalD-2-13A Jalan Kuching, 51200, Kuala Lumpur2.6 km
Nearest food
-
0.1 km
-
Jujube Vegetarian House RestaurantNear Jalan 2/17, Taman Fadason0.1 km
-
0.2 km
-
0.4 km
-
0.5 km
-
0.5 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
煲煲喜 绝味啦啦煲 高汤鸡煲 RestaurantNear Jalan Rimbunan Raya 1, Taman Fadason0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
Restoran K Corner Food courtNear Jalan Metro Perdana Timur 4, Taman Fadason0.7 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
Mey Wey Grand Foods Food courtNear Jalan 9/32, Taman Jinjang Baru1 km
-
Kedai Makanan dan Minuman Peng Yue Food courtNear East Road, Taman Beringin1 km
-
1.3 km
-
Dong Tai Kopitiam KopitiamNear Jalan Metro Perdana Barat 7, Taman Metropolitan Kepong1.4 km
-
1.9 km
-
Food Point Kopitiam KopitiamNear Jalan Udang Gantung, Taman Cuepacs2.6 km
Nearest shopping
-
0.1 km
-
Beacon Mart SupermarketNear Jalan Rimbunan Raya 1, Taman Fadason0.5 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
1 km
-
AEON Metro Prima Shopping Centre MallJalan Kepong, 52100, Kuala Lumpur1.6 km
-
Jalan Mergastua Night Market MarketNear Persiaran Mergastua, Taman Petaling1.6 km
-
1.8 km
-
1.8 km
-
1.9 km
-
2.5 km
-
2.7 km
-
2.7 km
Nearest stops and stations
-
0 km
-
0 km
-
0.1 km
-
0.4 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
1.4 km
-
1.6 km
-
2.1 km
Nearest parks
-
1.4 km
-
Segambut Recreation Centre ParkNear Jalan Udang Galah 3, Taman Sri Segambut1.7 km
-
1.8 km
-
1.9 km
-
Taman Kejiranan Jalan Kuang Bulan ParkNear Jalan Kuang Bulan, Taman Kepong2.1 km
-
2.1 km
-
Fruit Tree Arboretum 1 GardenNear Jalan Bukit Baru, Taman Kepong Indah2.4 km
-
2.4 km
-
2.7 km
-
2.7 km
-
Sri Kuching Garden Community Garden GardenNear Jalan Matang 1, Taman Sri Kuching2.9 km
Nearest sport & gyms
-
Momentum Fit X GymNear Jalan Rimbunan Teratai 4, Taman Metropolitan Kepong1 km
-
Union Strength GymNear Jalan Rimbunan Teratai 4, Taman Metropolitan Kepong1 km
-
Beringin Community Centre Sport centreNear Jalan Bintulu 2, Taman Beringin1.3 km
-
Kuala Lumpur International Radio Control Circuit Sport centreNear Jalan Metro Perdana Barat, Taman Metropolitan Kepong1.6 km
-
Lavana 3 Badminton Centre Sport centreNear Jalan Kuang Bertam 6, Kepong Bahru1.6 km
-
22 Maju Flagship @ Kepong;Lavana 3 Pickleball Centre Sport centreNear Jalan Kuang Bertam 6, Kepong Bahru1.7 km
-
1.9 km
-
Sports Complex Sri Delima Sport centreNear Lorong Jambu, Kampong Delima2 km
-
2.1 km
-
2.1 km
-
2.7 km
-
3.4 km
-
3.4 km
-
Northern Shaolin Chinwoo Wushu Centre Gym129 Jalan Bukit Berapit, 51200, Kuala Lumpur3.5 km
-
3.8 km
-
The SportsCenter Sport centreNear Persiaran Residen, ParkCity Heights3.9 km
-
Stadium Majlis Perbandaran Selayang StadiumJalan 2/1, Bandar Baru Selayang4.5 km
-
Tun Razak Hockey Stadium StadiumNear Persiaran Tuanku Syed Sirajuddin, Kenny Hill5.4 km
-
7.3 km
-
8.5 km
-
BU6 Community Park Basketball Court StadiumNear Jalan BU 6/9, Bandar Utama9.1 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Loan & Insurance Calculator
Estimates onlyRates: Bank Negara Malaysia (indicative effective lending rate), refreshed daily. Tap a bank to apply its rate.
Monthly Instalment
-
Loan Amount
-
Total Interest
-
MRTA vs MLTA Comparison
Indicative estimates - actual premiums depend on insurer, health & plan| MRTA | MLTA | |
|---|---|---|
| Estimated Premium | - | - |
| Payment | One-off (usually financed into loan) | Monthly / yearly premium |
| Coverage | Reducing - follows loan balance | Level - fixed sum assured |
| Beneficiary | Bank (settles the loan) | Family (loan settled, balance to family) |
| Cash Value | None / minimal | Yes - may have cash value |
| Transferable | Tied to this loan | Portable to next property |
All figures are estimates for reference only and do not constitute financial advice. Loan approval, interest rates and insurance premiums vary by bank, insurer, age, health condition and coverage chosen. Please consult your banker or licensed financial adviser for exact quotations.
Iklan Serupa
Browse by state