← Kembali ke Semua Hartanah Untuk Disewa
Untuk Disewa
Arte S
Gelugor, Penang
RM 2,000
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20220727225911
Lokasi
Ringkasan Pantas
Arte S ialah kondominium perabot penuh untuk disewa di Gelugor, Penang. Hartanah ini mempunyai keluasan binaan 737 kaki persegi, 2 bilik tidur, 2 bilik air dan 1 tempat letak kereta, serta berada dalam keadaan baik. Harga sewa ialah RM 2,000, boleh dirunding. Hubungi ejen hari ini untuk mengatur lawatan.
Penerangan
*ARTE S FOR RENT*
LOCATED : GELUGOR
RENTAL PRICE - RM 2,000 NEGO
- Build Up 737 SQFT
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Car Park
- Fully Furnished
- Good Condition
Real Estate Negotiator ( BUY / SELL / RENT)
Welcome Owner / Buyer & Tenant
Please Contact : JOVIN LIM 012 - 329 0508
LOCATED : GELUGOR
RENTAL PRICE - RM 2,000 NEGO
- Build Up 737 SQFT
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Car Park
- Fully Furnished
- Good Condition
Real Estate Negotiator ( BUY / SELL / RENT)
Welcome Owner / Buyer & Tenant
Please Contact : JOVIN LIM 012 - 329 0508
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Arte S. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
University of Science, Malaysia CollegeNear Lengkok Teknologi, Sungai Dua0.8 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
1.3 km
-
SJK (T) Subramaniya Barathee GovernmentCangkat Minden Jalan 1, 11700, Gelugor1.4 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Keong Hoe, Sungai Dua GovernmentNear Lengkok Nipah 5, Sungai Dua1.4 km
-
1.5 km
-
Sekolah Kebangsaan Minden Height GovernmentNear Cangkat Minden Jalan 13, Gelugor1.6 km
-
Tabika Kemas Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor1.6 km
-
Tabika Perpaduan Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor1.7 km
-
2.3 km
-
2.4 km
-
Fairview International School InternationalNear Halaman Bukit Jambul, Relau2.5 km
-
Institut Pendidikan Guru Kampus Pulau Pinang CollegeNear Budiman, Bukit Tunku Kudin2.8 km
Nearest healthcare
-
1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
1.2 km
-
1.4 km
-
1.7 km
-
2.2 km
-
Georgetown Pharmacy PharmacyJalan Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas2.6 km
-
Wong & Sim Dental Surgery DentalNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong2.8 km
-
2.9 km
-
2.9 km
Nearest food
-
0.1 km
-
Nasi Kandar Istemawa RestaurantNear Halaman Bukit Gambir 1, Sungai Dua0.1 km
-
0.2 km
-
Nasi Kandar Khaleel RestaurantNear Halaman Bukit Gambir, Sungai Dua0.3 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
McDonald's Fast food4B, 4C & 4D Jalan Sungai Dua, 11700, Sungai Dua1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
Super Tanker Hawker Center Food courtNear Jalan Nipah, Sungai Nibong1.8 km
-
Astaka Taman Tun Sardon Food courtNear Pintasan Permancar 5, Gelugor1.8 km
-
1.9 km
-
2.1 km
-
Oriental Forest Food Hub Food court22 Lorong Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas2.2 km
-
Bao Li Kopitiam KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong2.4 km
-
Kedai Kopi Sin Saw Keat KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong2.4 km
-
Kompleks Lebuh Nipah Food courtNear Lorong Rumbia 1, Sungai Nibong2.5 km
-
2.8 km
-
2.9 km
-
Kedai Kopi Dan Makanan Island Glades KopitiamNear Lorong Delima 6, Island Glades2.9 km
Nearest shopping
-
0.9 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
Pasar dan Kompleks Makanan Jalan Permai MarketNear Jalan Permai, Gelugor1.7 km
-
Pasar Awam Taman Tun Sardon Market25 Pintasan Permancar 5, 11700, Gelugor1.8 km
-
1.9 km
-
1.9 km
-
Pasar & Kompleks Makanan Taman Terubong Jaya MarketNear Tingkat Paya Terubong 4, Paya Terubong2.2 km
-
Tapak Penjaja Statik Sementera Jalan Pantai Jerjak 13 MarketNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong2.4 km
-
99 Speedmart SupermarketNear Tingkat Bukit Kecil 3, Sungai Nibong2.7 km
-
2.7 km
-
2.8 km
Nearest stops and stations
-
0.1 km
-
0.1 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
1.9 km
-
Bayan Baru Bus Terminal Bus terminalNear Persiaran Mahsuri 2, Bayan Baru3.8 km
-
5.8 km
-
Balik Pulau Bus Terminal Bus terminalNear Lintang Bukit Penara 2, Balik Pulau5.9 km
Nearest parks
-
0.9 km
-
0.9 km
-
Taman Kejiranan Changkat Minden ParkNear Cangkat Minden Lorong 14, Sungai Dua1 km
-
1.1 km
-
1.4 km
-
1.6 km
-
Taman Poket Lengkok Nipah 3 ParkNear Lengkok Nipah 3, Sungai Nibong1.7 km
-
Murraya Indah Neighbourhood Park ParkNear Solok Bukit Jambul 2, Sungai Nibong1.7 km
-
6.8 km
-
7.1 km
-
7.6 km
Nearest sport & gyms
-
0.5 km
-
Azman Hashim USM Sports Arena Sport centreLorong 1 Jalan Stadium USM, 11700, Gelugor0.7 km
-
Gelanggang Tennis K22 Sport centreLorong 1 Jalan Stadium, 11700, Gelugor0.7 km
-
A12 Kompleks Sukan Universiti Sport centreNear Jalan Ilmu, Batu Uban1.7 km
-
Penang Badminton Academy Sport centreNear Lower Crescent, Bukit Gelugor2.4 km
-
Dewan Bola Tampar Kampung Buah Pala Sport centreNear Lorong Kaki Bukit, Bukit Gelugor2.5 km
-
3 km
-
Dewan Badminton PBA Sport centreNear Jelutong Road, Taman Jelutong3.4 km
-
3.5 km
-
3.6 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda3.7 km
-
3.8 km
-
4.1 km
-
5.2 km
-
5.8 km
-
6.4 km
-
6.7 km
-
6.7 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state
Selangor
Jual 141,138
Sewa 52,172
Kuala Lumpur
Jual 50,061
Sewa 63,286
Penang
Jual 30,555
Sewa 27,958
Perak
Jual 6,387
Sewa 806
Negeri Sembilan
Jual 6,151
Sewa 463
Pahang
Jual 2,920
Sewa 111
Putrajaya
Jual 2,112
Sewa 817
Johor
Jual 1,783
Sewa 839
Kedah
Jual 1,172
Sewa 519
Terengganu
Jual 821
Sewa 14
Melaka
Jual 609
Sewa 86
Sabah
Jual 230
Sewa 36
Kelantan
Jual 222
Sewa 43
Sarawak
Jual 106
Sewa 22
Perlis
Jual 46
Sewa 2