Fiera vista rm2600 jul 25
Bayan Lepas, Penang
RM 2,600
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20250705142528
Lokasi
Ringkasan Pantas
Pangsapuri perabot penuh dan telah diubah suai sepenuhnya ini untuk disewa di Fiera Vista, Bayan Lepas, Penang. Unit ini mempunyai keluasan binaan 1,655 kaki persegi, dengan 4 bilik tidur, 2 bilik air, 2 tempat letak kereta dan sebuah taman. Sewa bulanan ialah RM 2,600. Hubungi ejen hari ini untuk membuat temu janji tinjauan.
Spesifikasi
Property Name Property Guru Suggested
Fiera Vista
Keluasan Binaan (kaki persegi)
1655
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
2600
Poskod
Alamat
Fiera vista @ One residence apartment bayan lepas
Unit Pelancaran Baharu
-
Property Guru Township
Bandar Bayan Baru
The Edge Headline
Fiera vista @ One residence apartment at bayan lepas bayan baru
Property Guru Area
Penerangan
4 room
2 bathroom
2 carpark
with a garden
fully furnished and fully renovated
rental rm 2600 only
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Fiera Vista. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
Straits International School InternationalNear Lilitan Sungai Tiram, Kampung Perlis0.3 km
-
SJK (C) Chung Shan GovernmentNear Jalan Bayan Lepas, Sungai Tiram0.6 km
-
Sekolah Kebangsaan Bayan Lepas GovernmentNear Lebuh Kampung Bukit 1, Kampung Air Terjun0.6 km
-
SMJK Heng Ee Bayan Baru Campus GovernmentNear Lorong Sungai Tiram 6, Sungai Tiram1 km
-
SK Mutiara Perdana GovernmentNear Persiaran Nuri 2, Sungai Tiram1.1 km
-
SK Bayan Lepas II GovernmentNear Jalan Damar Laut Indah, Kampung Seronok1.5 km
-
SK Bayan Lepas 2 GovernmentKampung Seronok, 11900, Bayan Lepas, Pulau Pinang1.5 km
-
1.7 km
Nearest healthcare
-
0.1 km
-
Klinik Kesihatan Bayan Lepas ClinicNear Jalan Dato Ismail Hashim, Kampung Air Terjun0.5 km
-
0.6 km
-
Clarity Clinic Clinic3, R-01-31 Persiaran Kelicap, 11900, Bayan Lepas0.8 km
-
2.1 km
-
Mega Kulim Pharmacy Pharmacy23-1 Lintang Batu Maung 1, 11960, Batu Maung2.1 km
-
2.1 km
-
2.1 km
Nearest food
-
The Coffee Bean & Tea Leaf Café2-G-1 Medan Rajawali, 11900, Bayan Lepas0.1 km
-
0.1 km
-
0.1 km
-
Times & Circle Food And Drinks Centre Food courtNear Medan Rajawali, Kampung Perlis0.1 km
-
0.1 km
-
0.1 km
-
0.1 km
-
Dragon Noodle Restaurant2-G-11 Medan Rajawali, 11900, Bayan Lepas0.2 km
-
21 Fusion Cuisine Bakery Cafe CaféNear Medan Rajawali, Kampung Perlis0.2 km
-
0.2 km
-
0.2 km
-
0.2 km
-
0.2 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
7-Eleven Convenience storeNear Persiaran Kelicap, Kampung Air Terjun0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
Shake Shake Food Court Food court32A Jalan Sungai Tiram 3, 11900, Bayan Lepas0.7 km
-
0.7 km
-
Kompleks Makanan Sri Bayu Food courtNear Jalan Kampung Bukit, Bayan Lepas1.1 km
-
1.3 km
-
1.6 km
-
Nine Seven Nine Kopitiam KopitiamNear Lintang Batu Maung 2, Batu Maung2.1 km
-
2.1 km
-
Zui Long Kopitiam KopitiamNear Lengkok Batu Maung, Taman Iping (Taman Batu Maung)2.4 km
-
Tah Jia Lye Kopitiam KopitiamNear Lengkok Batu Maung, Taman Iping (Taman Batu Maung)2.4 km
Nearest shopping
-
0.2 km
-
Pasar & Kompleks Makanan MBPP Jalan Rajawali MarketJalan Rajawali, Bayan Lepas0.8 km
-
Bayan Lepas Market MarketNear Jalan Dato Ismail Hashim, Bayan Lepas0.9 km
-
2 km
-
Pasar & Kompleks Makanan Teluk Kumbar Heights MarketNear Cangkat Bukit Belah 2, Sungai Batu2.2 km
-
Jaya Grocer Supermarket23B Medan Bayan Lepas, 11900, Bayan Lepas2.7 km
Nearest stops and stations
-
Klinik Kesihatan Bayan Lepas Bus stopNear Jalan Dato Ismail Hashim, Kampung Air Terjun0.4 km
-
Apartmen Bayan Permai Bus stopNear Jalan Bayan Lepas, Kampung Perlis0.6 km
-
Penang International Airport Bus stopNear Arrival, Kampung Perlis0.7 km
-
Penang International Airport AirportPenang International Airport, 11900, Bayan Lepas1.1 km
-
1.2 km
-
SJK (T) Bayan Lepas Bus stopNear Jalan Permatang Damar Laut, Bayan Lepas1.2 km
-
Bayan Baru Bus Terminal Bus terminalNear Persiaran Mahsuri 2, Bayan Baru3.5 km
-
6.2 km
-
Balik Pulau Bus Terminal Bus terminalNear Lintang Bukit Penara 2, Balik Pulau6.5 km
Nearest parks
-
Taman Kejiranan Halaman Murni Bayan Lepas ParkNear Jalan Kampung Perlis, Kampung Perlis0.6 km
-
Taman Kejiranan Batu Maung 8 ParkNear Lebuh Batu Maung 6, Batu Maung2 km
-
Taman Kejiranan Jalan Permatang Damar Laut ParkNear Jalan Damar, Permatang Damar Laut2.1 km
-
Taman Kejiranan Jalan Jeliti ParkNear Lorong Jeliti 1, Permatang Damar Laut2.3 km
-
Taman Kejiranan Cangkat Bukit Belah 7 ParkNear Jalan Teluk Kumbar, Sungai Batu2.4 km
-
Resident's Playground ParkNear Jalan Southbay 6, Taman Iping (Taman Batu Maung)2.6 km
-
2.7 km
-
Taman Kejiranan Sungai Ara ParkNear Tingkat Sungai Ara 1, Desa Ria2.8 km
-
7.6 km
-
7.6 km
Nearest sport & gyms
-
Project Rock Sport centre3 Lintang Bayan Lepas 2, 11900, Bayan Lepas2.5 km
-
2.5 km
-
2.5 km
-
Resident's Gym GymNear Jalan Southbay 6, Taman Iping (Taman Batu Maung)2.7 km
-
Tunas Muda Futsal Center Sport centreNear Jalan Tun Dr Awang, Taman Tunas Muda3.3 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda3.6 km
-
Subterranean Penang International Convention & Exhibition Centre (SPICE) Sport centreNear Jalan Mahsuri, Bayan Baru3.6 km
-
3.7 km
-
4.2 km
-
4.8 km
-
Azman Hashim USM Sports Arena Sport centreLorong 1 Jalan Stadium USM, 11700, Gelugor6.7 km
-
Gelanggang Tennis K22 Sport centreLorong 1 Jalan Stadium, 11700, Gelugor6.7 km
-
6.8 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state