Pearl Hill Villa Fully Furnished Renovated
Tanjung Bungah, Penang
RM 2,500
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20250720143747
Lokasi
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
Pearl Hill Villa Fully Furnished Renovated ialah rumah townhouse perabot penuh yang telah diubah suai untuk disewa pada harga RM 2,500 di Tanjung Bungah, Penang. Terletak di Pearl Hill Villa (Mount Evergreen), Puncak Bukit Mutira 1, hartanah ini menawarkan keluasan binaan 1,100 kaki persegi dengan 3 bilik tidur dan 2 bilik air bersambung. Hubungi ejen Esther hari ini untuk membuat temu janji tinjauan.
Spesifikasi
Property Name Property Guru Suggested
Pearl Hill Villa (Mount Evergreen)
Keluasan Tanah (kaki persegi)
1100
Keluasan Binaan (kaki persegi)
1100
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
0
Poskod
Property Guru Area
Unit Pelancaran Baharu
-
Property Guru Township
Tiada maklumat taman
Penerangan
Location: Pearl Hill Villa (Mount Evergreen), Puncak Bukit Mutira 1, Tanjung Bungah
- 3 bedroom + 2 attached bathroom
- Built up area : 1100sqft
- Furnished
Rental: RM 2500
For viewing, kindly contact Esther 019-400 2668
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Pearl Hill Villa (Mount Evergreen). Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
Sekolah Ikhtisas Tentera Udara Diraja GovernmentLorong Geh Chong Keat0.4 km
-
SMK Tanjong Bunga GovernmentJalan Tan Jit Seng, 11200, Tanjung Bunga0.5 km
-
0.6 km
-
Dalat International School InternationalNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah0.7 km
-
Prince of Wales Island International Primary School InternationalNear Lorong Sungai Kelian 4, Tanjong Bungah0.9 km
-
1 km
-
SJK (C) Poay Wah GovernmentNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah1.2 km
-
Tenby Schools Penang School2 Lintang Lembah Permai 1, 11200, Tanjung Bungah1.3 km
-
1.3 km
-
Tunku Abdul Rahman University of Management and Technology Penang Branch College77 Lorong Lembah Permai 3, 11200, Tanjung Bungah1.3 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Hun Bin GovernmentNear Jalan Bunga Kaca Piring, Tanjong Tokong1.4 km
-
Stonyhurst International School Penang InternationalNear Jalan Seri Tanjung Pinang 2, Tanjong Tokong2 km
Nearest healthcare
-
0.3 km
-
Choong Pharmacy PharmacyNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.3 km
-
0.7 km
-
Mount Miriam Cancer Hospital Hospital23 Jalan Bulan, 11200, Tanjong Bungah1 km
-
Georgetown Pharmacy PharmacyNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah1 km
-
Tejani Medical clinic ClinicNear Jalan Wee Hein Tze, Tanjong Bungah1 km
-
Klinik Kesihatan Tg Bungah ClinicNear Vale of Tempe Road, Tanjong Bungah1.4 km
-
1.8 km
-
Watsons PharmacyNear Jalan Seri Tanjung Pinang 2, Tanjong Tokong1.8 km
-
K K ONG DENTAL SURGERY Dental125 Jalan Tanjung Tokong, 10470, Tanjung Tokong, Penang1.9 km
-
2.9 km
Nearest food
-
0.3 km
-
Ingolf's Kneipe RestaurantNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.3 km
-
7-Eleven Convenience storeNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.3 km
-
Vintage Bulgaria RestaurantNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.3 km
-
0.3 km
-
Happy Mart Convenience storeNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
MiX Convenience store1 Jalan Sungai Kelian, 11200, Tanjung Bungah0.3 km
-
Huat Heng Coffee Shop KopitiamNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.4 km
-
Ah Soon Char Koey Teow CaféNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.4 km
-
Hillside Uncle Burger Fast foodNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.4 km
-
0.4 km
-
Astaka Hillside Tanjong Bungah Food courtNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah0.4 km
-
Claypot Restaurant RestaurantNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.4 km
-
Sunshine Bay Seafood RestaurantNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah0.5 km
-
0.6 km
-
JJ Garden Food Court Food courtNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.8 km
-
FamilyMart Convenience storeNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah0.8 km
-
Burger King Fast food95 Jalan Loh Poh Heng, 11200, Tanjong Bungah0.9 km
-
Kedai Kopi Sin Lee Hin KopitiamNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah1 km
-
Canteen Fast food77 Lorong Lembah Permai Tiga, 11200, Tanjung Bungah1.2 km
-
7-Eleven Convenience storeNear Vale of Tempe Road, Tanjong Bungah1.4 km
-
Fettes Park Coffee Shop KopitiamNear Lorong Batu Bukit 2, Tanjong Tokong1.7 km
-
1.7 km
-
Kompleks E-Garden Mount Erskine Food courtNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong1.8 km
-
Medan Selera Lotus Food courtNear Jalan Seri Tanjung Pinang 2, Tanjong Tokong1.8 km
-
3 km
Nearest shopping
-
Striats Mini Market SupermarketNear Jalan Loh Poh Heng, Tanjong Bungah0.3 km
-
Bake & Take Bakeshoppe SupermarketNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.3 km
-
Tanjung Bungah Market & Food Complex MarketNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.9 km
-
1.5 km
-
Mount Erskine Market MarketNear Persiaran Halia 3, Tanjong Tokong1.8 km
-
1.8 km
-
Lotus's Supermarket1 Jalan Seri Tanjung Pinang, 10470, Tanjong Tokong1.9 km
-
Village Grocer SupermarketNear Tanjong Tokong Road, Tanjong Tokong1.9 km
-
1.9 km
-
2 km
-
2.1 km
-
Straits Quay MallJalan Seri Tanjung Pinang, 10470, Tanjung Tokong2.4 km
Nearest stops and stations
-
Jalan Loh Poh Heng Bus stopNear Jalan Loh Poh Heng, Permai Village0.3 km
-
0.3 km
-
Petron Jalan Sungai Kelian Bus stopNear Jalan Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.4 km
-
Sekolah Ikthisas Tentera Udara Bus stopNear Jalan Azyze, Permai Village0.5 km
-
Hotel Copthorne Bus stopNear Tanjong Bungah Road, Tanjong Bungah0.5 km
-
Perhentian Bas Tanjung Bunga Bus terminalNear Lebuh Sungai Kelian, Tanjong Bungah0.9 km
-
4.9 km
-
Upper Tunnel Station Train stationNear Upper Tunnel Road West, Hye Keat Estate5 km
-
5.5 km
Nearest parks
-
Taman Kejiranan Jalan Oldham ParkNear Jalan Pelata, Tanjong Bungah0.5 km
-
Loh Poh Heng Residences Park ParkNear Jalan Sentosa, Tanjong Bungah0.5 km
-
Taman Poket Jalan Pakawali ParkNear Jalan Warburton, Tanjong Bungah0.5 km
-
Taman Poket Lorong Sungai Kelian 2 ParkNear Lorong Sungai Kelian 2, Tanjong Bungah0.6 km
-
Taman Kejiranan Lorong Sungai Kelian 8 ParkNear Lorong Sungai Kelian 5, Tanjong Bungah0.9 km
-
Jalan Ladang Lada Pocket Park ParkNear Pepper Estate Road 9, Permai Village1 km
-
Jalan Cengai Pocket Park ParkNear Lorong Bintang Tiga, Tanjong Tokong1.1 km
-
Lebuh Orchard Pocket Park ParkNear Fettes 1st Avenue, Tanjong Tokong1.3 km
-
2.3 km
-
2.3 km
-
2.4 km
-
2.5 km
-
2.5 km
Nearest sport & gyms
-
FLOW Brazilian Jiu-Jitsu Academy (BJJ) Gym27 Lebuh Lembah Permai 10.8 km
-
Kelab Menembak Pulau Pinang Sport centreNear Waterfall Road, Permai Village2.8 km
-
Project Rock Sport centre170-07-12A Persiaran Gurney, 10250, George Town3.3 km
-
3.6 km
-
5 km
-
Pusat Kecemerlangan Sukan Westlands Sport centreNear Victoria Green Road, Kampung Sireh5.3 km
-
6.1 km
-
6.2 km
-
6.3 km
-
7.1 km
-
7.8 km
-
Kompleks Sukan Permata Sport centreNear Lintang Paya Terubung 1, Happy Valley7.9 km
-
8 km
-
8.1 km
-
8.3 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
More about Pearl Hill Villa (Mount Evergreen) in the Property Directory →
Iklan Serupa
Browse by state