Endah Promenade Fully Furnished Unit
Sri Petaling, Kuala Lumpur
RM 2,200
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20201006021842
Ringkasan Pantas
Kediaman servis perabot penuh, Endah Promenade Fully Furnished Unit, ini untuk disewa di Sri Petaling, Kuala Lumpur pada harga RM 2,200. Unit ini mempunyai keluasan binaan 980 kaki persegi, 3 bilik tidur, 2 bilik air dan 2 tempat letak kereta, dengan deposit sewa 4700. Unit dilengkapi penghawa dingin, sofa, tilam, peti sejuk dan mesin basuh, serta sedia untuk didiami. Hubungi ejen hari ini untuk mengatur lawatan.
Spesifikasi
Keluasan Binaan (kaki persegi)
980
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
4700
Unit Pelancaran Baharu
-
Tarikh Lelong
06-10-2020 02-16
Nombor Lelong
-
Penerangan
CALL Derrick 012-3897990 for more info
==================================
3r2b
980sf
Fully furnished
* AirCond, Water Haeter, TV, TV Cabinet, Sofa, Matress, Kitchen Cabinet, Washing Machine, Fridge and etc
Move in condition
Accessibility:
- Walking distance to Bukit Jalil Lrt
- 3 km drive to TPM (free shuttle bus)
- 5km to Old Klang Road
- 10km to Mid Valley Megamall
- 12km to KL Center
- 20km to Cyberjaya/Putrajaya
- Near to Bukit Jalil Sports Complex
- 3.7 km drive to Astro
- 1.8 km to Sri Petaling LRT
- Bukit Jalil Highway, KL-Seremban Highway, Lebuh..
Rental Price RM2400
CALL Derrick 012-3897990 for more info NOW
CALL Derrick 012-3897990 for more info NOW
CALL Derrick 012-3897990 for more info NOW
WhatApps link https://RentNow.wasap.my
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Endah Promenade. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
Sekolah Kebangsaan Bandar Baru Seri Petaling GovernmentNear Jalan Wan Sendari, Taman Sri Endah0.4 km
-
Beaconhouse Sri Petaling KindergartenNear Jalan Wan Malini 1, Taman Sri Endah0.5 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
Sekolah Kebangsaan Bandar Baru Seri Petaling 2 GovernmentNear Jalan Radin, Sri Petaling0.9 km
-
Asia Pacific University of Technology & Innovation CollegeNear Jalan Technologi 4, Taman Sri Endah0.9 km
-
Sekolah Rendah Agama Al-Maturidi GovernmentNear Jalan Radin, Sri Petaling0.9 km
-
Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Baru Seri Petaling GovernmentNear Jalan 11/149D, Sri Petaling1 km
-
Stellaire International InternationalNear Jalan Teknologi 9, Taman Bukit Intan1.1 km
-
IMU University CollegeNo 126 Jalan Jalil Perkasa 19, 57000, Bukit Jalil1.2 km
-
1.4 km
-
Little Caliphs KindergartenNear Jalan Tasik Utama 7, Sungai Besi1.4 km
-
Bukit Jalil Sports School GovernmentNear Persiaran Skuasy, Bukit Jalil1.5 km
-
Tabika Perpaduan Kg. Malaysia Raya KindergartenNear Jalan Pauh Punggah, Taman Castlefield1.6 km
-
1.7 km
-
1.7 km
-
Kingsgate International School InternationalNear Jalan Inovasi 3, Bukit Jalil2.3 km
-
2.5 km
-
SRA Darul Hikmah SchoolNear Jalan Tasik Selatan 21, Taman Orkid Desa Fasa 22.7 km
-
Asia Pacific University of Technology and Innovation (APU) - Faculty of Business & Management (FBM) CollegeNear Persiaran Serdang Perdana, Seri Kembangan2.8 km
Nearest healthcare
-
Drs. Wong & Partners Dental Surgeons DentalNear Jalan 1/149H, Sri Petaling0.3 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
Clinic RX Sri Petaling ClinicNear Jalan Radin Bagus 3, Sri Petaling0.8 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
Columbia Asia Bukit Jalil HospitalNear Jalan Jalil Perkasa 7, Bukit Jalil1.2 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
1.6 km
-
2.2 km
-
Epicare Clinic HospitalJR-02, JOM! FOOD COURT, JALAN INOVASI 2, Jalan Inovasi 2, 57000, BUKIT JALIL2.3 km
-
2.8 km
-
Smile Suite Dental Clinic DentalNear Jalan Riang 12, Happy Garden2.8 km
-
Neoh & Chiew Dental Surgery (OUG) DentalNear Jalan Hujan Rahmat, Overseas Union Garden2.9 km
-
3 km
Nearest food
-
KK Super Mart Convenience storeNear Jalan 3/149E, Taman Sri Endah0 km
-
0 km
-
0 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
1. Restaurant Facai RestaurantNear Jalan Radin Anum 1, Sri Petaling0.5 km
-
0.7 km
-
Restoran Bufet Hotpot Cina RestaurantNear Jalan Radin Anum 3, Sri Petaling0.7 km
-
Sunny Food Republic Food courtNear Jalan Radin Anum 2, Sri Petaling0.7 km
-
Jojo Little Kitchen RestaurantNear Jalan Radin Bagus 1, Sri Petaling0.7 km
-
Pak Hai Kopitiam Kopitiam46 Jalan Radin Tengah, 57000, Kuala Lumpur0.7 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
FamilyMart Convenience storeNear Jalan Radin Bagus, Taman Sri Petaling0.8 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
1 km
-
1.1 km
-
1.6 km
-
D'Laman Rasa (Pusat Penjaja Sungai Besi) Food courtNear Jalan Suasa 5, Sungai Besi1.6 km
-
Kopitiam 95 Desa Petaling KopitiamNear Jalan 3/125D, Desa Petaling2.3 km
-
Medan Selera Serdang Food courtNear Jalan PBS 14/1, Seri Kembangan2.4 km
-
2.6 km
-
2.7 km
-
Pusat Penjaja PPR Desa Tun Razak Food courtNear Jalan 11/118B, Taman Orkid Desa Fasa 22.9 km
Nearest shopping
-
0 km
-
0.2 km
-
0.3 km
-
Pasar Malam Taman Sri Endah MarketNear Jalan 2/149B, Sri Petaling0.5 km
-
Urban Marketplace SupermarketNear Jalan Radin Anum 4, Sri Petaling0.6 km
-
0.7 km
-
The Store SupermarketLot 24211 Jalan Radin Tengah, 57000, Kuala Lumpur0.7 km
-
0.8 km
-
0.8 km
-
Pasar Sri Petaling MarketNear Jalan Radin Bagus, Taman Sri Petaling0.8 km
-
Sri Petaling Garden Night Market MarketNear Jalan Radin Bagus 8, Sri Petaling0.9 km
-
Pasar Malam Pekan Sungai Besi MarketNear Jalan Tasik Utama 7, Sungai Besi1.5 km
-
2.2 km
Nearest stops and stations
-
Endah Promenade Condo Bus stopNear Jalan 1/149E, Taman Sri Endah0 km
-
0.2 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
Zon H, Bandar Baru Sri Petaling (Selatan) Bus stopNear Jalan Merah Caga, Sri Petaling0.4 km
-
0.8 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
Taman Naga Emas Train stationNear Jalan Naga Emas, Taman Naga Emas1.6 km
-
ERL Bandar Tasik Selatan Train stationNear Jalan 17/141, Taman Castlefield2 km
Nearest parks
-
0.9 km
-
1.1 km
-
Sri petaling Recreational Park ParkNear Jalan Sri Petaling 12, Taman Sri Petaling1.1 km
-
Pekan Sungai Besi Community Park ParkNear Jalan Suasa, Sungai Besi1.4 km
-
Taman Rekreasi Kawasan Perindustrian Bukit Serdang ParkNear Jalan PBS 14/4, Seri Kembangan2.3 km
-
Taman Rekreasi Bukit Jalil ParkNear Jalan Jalil Perkasa 4, Bukit Jalil2.7 km
-
2.9 km
-
3.7 km
-
Laman Iskandar Puteri GardenNear Jalan Tasik Permaisuri 2, Bandar Tun Razak4.5 km
-
Laman Santapan GardenNear Jalan Tasik Permaisuri 1, Bandar Sri Permaisuri4.9 km
-
6.9 km
Nearest sport & gyms
-
National Hockey Stadium 2 StadiumNear Jalan Hoki 1, Taman Sri Endah0.6 km
-
Malaysia National Hockey Stadium StadiumNear Jalan Hoki 1, Taman Sri Endah0.6 km
-
Kuala Lumpur Sports City Sport centreNear Persiaran Putra, Taman Sri Endah1 km
-
National Aquatic Center Sport centreNear Persiaran Putra, Taman Sri Endah1 km
-
1.2 km
-
Bukit Jalil National Stadium StadiumNear Persiaran Putra, Bukit Jalil1.2 km
-
1.6 km
-
Kompleks Sukan Desa Tasik Sport centreNear Jalan Tasik Selatan 20C, Sungai Besi2.1 km
-
2.2 km
-
2.5 km
-
3.1 km
-
3.2 km
-
3.5 km
-
4.3 km
-
4.5 km
-
4.5 km
-
Stadium Bola Sepak Kuala Lumpur StadiumNear Jalan Yaacob Latif, Bandar Tun Razak4.9 km
-
4.9 km
-
Kolam Renang Pusat Komuniti Lembah Pantai Swimming poolNear Jalan Pantai Permai, Pantai Hillpark5.9 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state