ARTE S
Gelugor, Penang
RM 468,000
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20250822182213
Lokasi
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
ARTE S ialah kediaman servis untuk dijual di Gelugor, Penang, pada harga RM 468,000 dan boleh dirunding. Unit pegangan bebas ini mempunyai keluasan binaan 700 kaki persegi dengan 2 bilik tidur, 2 bilik air dan 1 tempat letak kereta, serta disediakan tanpa perabot. Dibina pada 2017, pembangunan ini menawarkan keselamatan 24 jam, balkoni, kawasan BBQ, tempat letak kereta berbumbung, gim dan kolam renang. Hubungi ejen untuk maklumat lanjut.
Spesifikasi
Pegangan
Keluasan Binaan (kaki persegi)
700
Lot Bumiputera
Tidak
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Boleh Runding
Ya
Unit Pelancaran Baharu
-
Jenis Hakmilik
Jenis Hakmilik Tanah
Kemudahan
Keselamatan 24 Jam Balkoni Kawasan BBQ Tempat Letak Kereta Berbumbung Gimnasium Tempat Letak Kereta Kolam Renang
Tahun Siap
2017
Property Name Property Guru Suggested
Arte S
Poskod
Property Guru Township
Tiada maklumat taman
Penerangan
-Bare Unit
-Not Include Furnish
-1 Car Park
-2 Bedrooms
-2 Bathrooms
-Seaview
-High Floor
-Well Maintain
-Cheapest In Market
FOR MORE INFORMATION AND VIEWING, PLEASE CONTACT CRYSTAL AT 016_4168866
Email : [email protected]
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Arte S. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
University of Science, Malaysia CollegeNear Lengkok Teknologi, Sungai Dua0.8 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
1.3 km
-
SJK (T) Subramaniya Barathee GovernmentCangkat Minden Jalan 1, 11700, Gelugor1.4 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Keong Hoe, Sungai Dua GovernmentNear Lengkok Nipah 5, Sungai Dua1.4 km
-
1.5 km
-
Sekolah Kebangsaan Minden Height GovernmentNear Cangkat Minden Jalan 13, Gelugor1.6 km
-
Tabika Kemas Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor1.6 km
-
Tabika Perpaduan Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor1.7 km
-
2.3 km
-
2.4 km
-
Fairview International School InternationalNear Halaman Bukit Jambul, Relau2.5 km
-
Institut Pendidikan Guru Kampus Pulau Pinang CollegeNear Budiman, Bukit Tunku Kudin2.8 km
Nearest healthcare
-
1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
1.2 km
-
1.4 km
-
1.7 km
-
2.2 km
-
Georgetown Pharmacy PharmacyJalan Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas2.6 km
-
Wong & Sim Dental Surgery DentalNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong2.8 km
-
2.9 km
-
2.9 km
Nearest food
-
0.1 km
-
Nasi Kandar Istemawa RestaurantNear Halaman Bukit Gambir 1, Sungai Dua0.1 km
-
0.2 km
-
Nasi Kandar Khaleel RestaurantNear Halaman Bukit Gambir, Sungai Dua0.3 km
-
0.9 km
-
0.9 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
McDonald's Fast food4B, 4C & 4D Jalan Sungai Dua, 11700, Sungai Dua1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
Super Tanker Hawker Center Food courtNear Jalan Nipah, Sungai Nibong1.8 km
-
Astaka Taman Tun Sardon Food courtNear Pintasan Permancar 5, Gelugor1.8 km
-
1.9 km
-
2.1 km
-
Oriental Forest Food Hub Food court22 Lorong Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas2.2 km
-
Bao Li Kopitiam KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong2.4 km
-
Kedai Kopi Sin Saw Keat KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong2.4 km
-
Kompleks Lebuh Nipah Food courtNear Lorong Rumbia 1, Sungai Nibong2.5 km
-
2.8 km
-
2.9 km
-
Kedai Kopi Dan Makanan Island Glades KopitiamNear Lorong Delima 6, Island Glades2.9 km
Nearest shopping
-
0.9 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
Pasar dan Kompleks Makanan Jalan Permai MarketNear Jalan Permai, Gelugor1.7 km
-
Pasar Awam Taman Tun Sardon Market25 Pintasan Permancar 5, 11700, Gelugor1.8 km
-
1.9 km
-
1.9 km
-
Pasar & Kompleks Makanan Taman Terubong Jaya MarketNear Tingkat Paya Terubong 4, Paya Terubong2.2 km
-
Tapak Penjaja Statik Sementera Jalan Pantai Jerjak 13 MarketNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong2.4 km
-
99 Speedmart SupermarketNear Tingkat Bukit Kecil 3, Sungai Nibong2.7 km
-
2.7 km
-
2.8 km
Nearest stops and stations
-
0.1 km
-
0.1 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
1.9 km
-
Bayan Baru Bus Terminal Bus terminalNear Persiaran Mahsuri 2, Bayan Baru3.8 km
-
5.8 km
-
Balik Pulau Bus Terminal Bus terminalNear Lintang Bukit Penara 2, Balik Pulau5.9 km
Nearest parks
-
0.9 km
-
0.9 km
-
Taman Kejiranan Changkat Minden ParkNear Cangkat Minden Lorong 14, Sungai Dua1 km
-
1.1 km
-
1.4 km
-
1.6 km
-
Taman Poket Lengkok Nipah 3 ParkNear Lengkok Nipah 3, Sungai Nibong1.7 km
-
Murraya Indah Neighbourhood Park ParkNear Solok Bukit Jambul 2, Sungai Nibong1.7 km
-
6.8 km
-
7.1 km
-
7.6 km
Nearest sport & gyms
-
0.5 km
-
Azman Hashim USM Sports Arena Sport centreLorong 1 Jalan Stadium USM, 11700, Gelugor0.7 km
-
Gelanggang Tennis K22 Sport centreLorong 1 Jalan Stadium, 11700, Gelugor0.7 km
-
A12 Kompleks Sukan Universiti Sport centreNear Jalan Ilmu, Batu Uban1.7 km
-
Penang Badminton Academy Sport centreNear Lower Crescent, Bukit Gelugor2.4 km
-
Dewan Bola Tampar Kampung Buah Pala Sport centreNear Lorong Kaki Bukit, Bukit Gelugor2.5 km
-
3 km
-
Dewan Badminton PBA Sport centreNear Jelutong Road, Taman Jelutong3.4 km
-
3.5 km
-
3.6 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda3.7 km
-
3.8 km
-
4.1 km
-
5.2 km
-
5.8 km
-
6.4 km
-
6.7 km
-
6.7 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Loan & Insurance Calculator
Estimates onlyRates: Bank Negara Malaysia (indicative effective lending rate), refreshed daily. Tap a bank to apply its rate.
Monthly Instalment
-
Loan Amount
-
Total Interest
-
MRTA vs MLTA Comparison
Indicative estimates - actual premiums depend on insurer, health & plan| MRTA | MLTA | |
|---|---|---|
| Estimated Premium | - | - |
| Payment | One-off (usually financed into loan) | Monthly / yearly premium |
| Coverage | Reducing - follows loan balance | Level - fixed sum assured |
| Beneficiary | Bank (settles the loan) | Family (loan settled, balance to family) |
| Cash Value | None / minimal | Yes - may have cash value |
| Transferable | Tied to this loan | Portable to next property |
All figures are estimates for reference only and do not constitute financial advice. Loan approval, interest rates and insurance premiums vary by bank, insurer, age, health condition and coverage chosen. Please consult your banker or licensed financial adviser for exact quotations.
Iklan Serupa
Browse by state