The Zen 850sqft Full Furnished 1 Carpark
Bayan Lepas, Penang
RM 2,300
Jenis Hartanah
Jenis Iklan
ID Hartanah
20250903181954
Lokasi
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
Kondominium perabot penuh, The Zen, ini untuk disewa di Bayan Lepas, Penang, di Persiaran Bayan Mutiara 3. Unit pegangan bebas ini mempunyai keluasan binaan 850 kaki persegi, 3 bilik tidur, 2 bilik air dan 1 tempat letak kereta. Unit telah diubah suai, sedia untuk didiami dan terletak di tingkat tinggi, pada RM 2,300 sebulan, boleh runding. Hubungi ejen, Clifton Chee, untuk maklumat lanjut.
Spesifikasi
Property Name Property Guru Suggested
The Zen
Pegangan
Keluasan Binaan (kaki persegi)
850
Lot Bumiputera
Tidak
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
2
Poskod
Jenis Sewaan
Seluruh Unit
Boleh Runding
Ya
Unit Pelancaran Baharu
-
Tingkat
Tingkat Tinggi
Kemudahan
Penerangan
Persiaran Bayan Mutiara 3,Bayan Lepas
Full Furnished
Renovated
Move in condition
Come with 1 Carparks
High Floor
View to appreciate
Kindly contact me for more details,
Clifton Chee 0164755126
Thanks . .
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of The Zen. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
1.3 km
-
Sekolah Kebangsaan Sungai Nibong GovernmentNear Persiaran Pantai Jerjak, Sungai Nibong1.7 km
-
University of Science, Malaysia CollegeNear Lengkok Teknologi, Sungai Dua1.7 km
-
Sekolah Menengah Jenis Kebangsaan Phor Tay GovernmentNear Jalan Nipah, Sungai Nibong1.7 km
-
Sekolah Kebangsaan Sungai Gelugor GovernmentNear Jalan Sultan Azlan Shah, The LIGHT Waterfront1.8 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Keong Hoe, Sungai Dua GovernmentNear Lengkok Nipah 5, Sungai Dua1.9 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Kwang Hwa, Sungai Nibong GovernmentJalan Sultan Azlan Shah, 11900, Bayan Lepas2.1 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Shih Chung Cawangan GovernmentJalan Sultan Azlan Shah, 11900, Bayan Lepas2.2 km
-
Tabika Kemas Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor2.5 km
-
Tabika Perpaduan Taman Tun Sardon KindergartenNear Jalan Permai, Gelugor2.9 km
Nearest healthcare
-
1.1 km
-
O2 Clinic Skin Specialist ClinicNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong1.1 km
-
Wong & Sim Dental Surgery DentalNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong1.1 km
-
I-Care Poliklinik Dewasa & Kanak-Kanak ClinicNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.2 km
-
Georgetown Pharmacy PharmacyJalan Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas1.2 km
-
1.3 km
-
Spinecare Chiropractic Penang Hospital11A-1 Bayan Bay, Persiaran Bayan Indah, 11900, Bayan Lepas1.4 km
-
1.4 km
-
1.5 km
-
1.5 km
-
1.8 km
-
2.4 km
-
2.6 km
Nearest food
-
Idrus Ikan Bakar RestaurantNear Persiaran Bayan Mutiara 1, Batu Uban0.7 km
-
Nurul Ikan Bakar Special RestaurantNear Persiaran Bayan Mutiara 1, Batu Uban0.7 km
-
0.8 km
-
0.9 km
-
7-Eleven Convenience storeNear Persiaran Bayan Indah, Bayan Mutiara1 km
-
Happy Mart Convenience storeNear Persiaran Bayan Indah, Bayan Mutiara1 km
-
Aunty Q Kitchen & Bar Summerton RestaurantNear Persiaran Bayan Indah, Bayan Mutiara1 km
-
Uncle Tetsu Cheesee Cake CaféNear Persiaran Bayan Indah, Bayan Mutiara1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
1 km
-
FamilyMart Convenience storeNear Persiaran Bayan Indah, Sungai Nibong1 km
-
Kedai Kopi Sin Saw Keat KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.1 km
-
Hui Wang Cafe RestaurantNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.1 km
-
Bao Li Kopitiam KopitiamNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.1 km
-
7-Eleven Convenience storeNear Jalan Pantai Jerjak 13, Sungai Nibong1.1 km
-
1.1 km
-
1.2 km
-
Oriental Forest Food Hub Food court22 Lorong Aziz Ibrahim, 11900, Bayan Lepas1.3 km
-
1.4 km
-
McDonald's Fast food4B, 4C & 4D Jalan Sungai Dua, 11700, Sungai Dua1.4 km
-
1.6 km
-
Super Tanker Hawker Center Food courtNear Jalan Nipah, Sungai Nibong1.9 km
-
Kompleks Lebuh Nipah Food courtNear Lorong Rumbia 1, Sungai Nibong2.4 km
-
Astaka Taman Tun Sardon Food courtNear Pintasan Permancar 5, Gelugor2.5 km
Nearest shopping
-
Tapak Penjaja Statik Sementera Jalan Pantai Jerjak 13 MarketNear Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong1.2 km
-
1.2 km
-
1.3 km
-
Tapak Penjaja Statik Sementera Casa Anggun MarketNear Persiaran Pantai Jerjak, Sungai Nibong1.5 km
-
Queensbay Mall Mall100 Persiaran Bayan Indah, 11900, Bayan Lepas1.7 km
-
1.7 km
-
AEON SupermarketNear Tun Dr Lim Chong Eu Expressway, Sungai Nibong1.7 km
-
1.8 km
-
1.9 km
-
Dataran Pantai Queensbay MarketNear Persiaran Bayan Indah, Sungai Nibong2.1 km
-
Uptown Queensbay RSM MarketNear Persiaran Bayan Indah, Sungai Nibong2.1 km
-
2.7 km
-
2.7 km
Nearest stops and stations
-
Batu Uban Highway Bus stopNear Tun Dr Lim Chong Eu Expressway, Batu Uban0.5 km
-
Jeti Pulau Jerejak Bus stopNear Persiaran Bayan Indah, Bayan Mutiara0.5 km
-
E-Park Kondominium Bus stopNear Tun Dr Lim Chong Eu Expressway, Batu Uban0.5 km
-
Jejantas Batu Uban Bus stopNear Jalan Sultan Azlan Shah, Batu Uban0.9 km
-
0.9 km
-
1.3 km
-
Bayan Baru Bus Terminal Bus terminalNear Persiaran Mahsuri 2, Bayan Baru4.1 km
-
Penang International Airport AirportPenang International Airport, 11900, Bayan Lepas7 km
-
7.7 km
Nearest parks
-
Taman Kejiranan Jalan Batu Uban ParkNear Jalan Batu Uban, Batu Uban0.6 km
-
Putra Place Play Park ParkNear Persiaran Bayan Indah 3, Bayan Mutiara0.8 km
-
Bayan Indah Neighbourhood Park ParkNear Persiaran Bayan Indah 3, Bayan Mutiara0.9 km
-
Jalan Pantai Jerjak 10 Neighbourhood Park ParkNear Jalan Pantai Jerjak 9, Sungai Nibong1 km
-
1.4 km
-
Taman Kejiranan Persiaran Pantai Jerjak 10 ParkNear Persiaran Pantai Jerjak 10, Sungai Nibong1.4 km
-
1.5 km
-
Jalan Sungai Dua Pocket Park ParkNear Jalan Sungai Dua, Sungai Nibong1.5 km
-
1.6 km
-
6.8 km
-
7.4 km
-
8 km
Nearest sport & gyms
-
A12 Kompleks Sukan Universiti Sport centreNear Jalan Ilmu, Batu Uban1.2 km
-
Gelanggang Tennis K22 Sport centreLorong 1 Jalan Stadium, 11700, Gelugor2.1 km
-
2.1 km
-
Azman Hashim USM Sports Arena Sport centreLorong 1 Jalan Stadium USM, 11700, Gelugor2.2 km
-
Penang Badminton Academy Sport centreNear Lower Crescent, Bukit Gelugor3.4 km
-
Dewan Bola Tampar Kampung Buah Pala Sport centreNear Lorong Kaki Bukit, Bukit Gelugor3.4 km
-
3.7 km
-
Subterranean Penang International Convention & Exhibition Centre (SPICE) Sport centreNear Jalan Mahsuri, Bayan Baru4 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda4.1 km
-
4.7 km
-
5.1 km
-
5.4 km
-
5.6 km
-
5.9 km
-
6 km
-
6 km
-
7.2 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state