Tanjung Court 800sqft Full Furnished 1 Carpark
Ayer Itam, Penang
RM 1,200
Diiklankan Oleh
WhatsAppRingkasan Pantas
Tanjung Court 800sqft Full Furnished 1 Carpark ialah apartmen pegangan pajakan untuk disewa di Ayer Itam, Penang, pada harga RM 1,200. Unit perabot penuh yang telah diubah suai ini mempunyai keluasan binaan 800 kaki persegi, 3 bilik tidur, 2 bilik air dan 1 tempat letak kereta. Unit berada di tingkat rendah dan sedia didiami. Hubungi ejen untuk maklumat lanjut.
Spesifikasi
Property Name Property Guru Suggested
Tanjung Court
Pegangan
Keluasan Binaan (kaki persegi)
800
Lot Bumiputera
Tidak
Perabot
Bilik Tidur
Bilik Air
Tempat Letak Kereta
Deposit Sewa
2
Poskod
Jenis Sewaan
Seluruh Unit
Boleh Runding
Ya
Unit Pelancaran Baharu
-
Tingkat
Tingkat Rendah
Kemudahan
Penerangan
No. 8, Lebuhraya Thean Teik,Ayer Itam
Full Furnished
Renovated
Move in condition
Come with 1 Carparks
Low Floor
View to appreciate
Kindly contact me for more details,
Clifton Chee 0164755126
Thanks . .
Nearby places
Tap a card to see the places on the map.
📍 Location of Tanjung Court. Tap another card to see the places around it.
Nearest schools
-
0.4 km
-
Pusat Tuisyen Sri Angsana Jaya TuitionNear Medan Angsana 3, Farlim0.4 km
-
0.4 km
-
Sekolah Kebangsaan Seri Indah GovernmentNear Thean Teik Road, Farlim0.5 km
-
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Chiao Nan GovernmentNear Jalan Pisang Berangan, Farlim0.5 km
-
0.6 km
-
Eye Level Learning Center Tuition17C Medan Angsana, 11500, Bandar Baru Air Itam0.6 km
-
Sekolah Kebangsaan Sri Aman GovernmentNear Lintang Kampung Melayu 1, Farlim0.9 km
-
Sekolah Kebangsaan Ayer Itam GovernmentNear Jalan Kampung Melayu, Farlim1 km
-
Tabika Perpaduan KindergartenNear Jalan Tun Mohamed Salleh Ismail, Happy Valley1.2 km
-
Tadika Methodist Air Itam KindergartenNear Paya Terubong Road, Ayer Itam1.3 km
-
The Little Light House Kindergarten KindergartenNear Jalan Besi, Island Park1.4 km
-
1.5 km
-
Kolej Vokasional Batu Lanchang CollegeNear Taylor Road, Kampung Baru1.6 km
-
Lam Wah Ee Nursing College College141 Jalan Tan Sri Teh Ewe Lim, 11600, Penang2 km
-
2 km
-
Haji Zainul Abidin Sixth Form College CollegeJalan Hamilton, 11600, Jelutong2.1 km
-
Han Chiang University College of Communication CollegeJalan Lim Lean Teng, 11600, George Town2.6 km
-
2.7 km
-
SMKA (L) Al-Mashoor SchoolNear Jalan S. A. Abdullah Bukhari, Kebun Lama2.7 km
-
Penang Hill East Vipassana Meditation Center SchoolNear Hye Keat Estate2.7 km
Nearest healthcare
-
Klinik Kesihatan Bandar Baru Air Itam ClinicNear Jalan Angsana, Farlim0.3 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
Klinik Pergigian L Hospital17A Jalan Angsana, 11500, Bandar Baru Air Itam0.5 km
-
0.6 km
-
Spring Clinic Penang Clinic83-1 Jalan Pisang Embun, 11500, Air Itam0.6 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
1.4 km
-
Farmasi Rheco Sdn. Bhd. PharmacyNear Paya Terubong Road, Ayer Itam1.5 km
-
1.5 km
-
City Healthcare Pharmacy PharmacyNear Paya Terubong Road, Ayer Itam1.5 km
-
Kek Lok Si (Charitable) Medical Centre HospitalNear Balik Pulau Road, Ayer Itam1.7 km
-
Hospital Lam Wah Ee Hospital141 Jalan Tan Sri Teh Ewe Lim, Jelutong1.9 km
-
Optimax Eye Specialist Hospital Hospital223 Jalan Masjid Negeri, 11600, George Town2.1 km
-
2.1 km
-
Phoon Dental Surgery Dental71-G Jalan Terengganu, 10460, George Town2.7 km
-
2.9 km
Nearest food
-
Wan Sheng Groceries Mart Convenience storeNear Medan Angsana 1, Farlim0.3 km
-
0.3 km
-
Kompleks Makanan Medan Angsana Food courtNear Medan Angsana 3, Farlim0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.5 km
-
0.5 km
-
K Food Restaurant Restaurant294-G-4 & SA-4 Jalan Thean Teik, 11500, Penang0.5 km
-
0.5 km
-
0.6 km
-
James Foo Western Food RestaurantNear Jalan Pisang Berangan, Farlim0.6 km
-
How 118 Bean Sprout Chicken Rice RestaurantNear Medan Angsana, Farlim0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
1.2 km
-
1.4 km
-
1.4 km
-
1.5 km
-
1.5 km
-
1.5 km
Nearest shopping
-
0.2 km
-
0.4 km
-
0.4 km
-
0.6 km
-
0.6 km
-
0.7 km
-
0.8 km
-
Greenlane Heights Market Food Court MarketNear Lintang Gangsa, Island Park1.2 km
-
1.5 km
-
Pasar & Kompleks Makanan Kampung Baru MarketNear Ayer Itam Road, Kampung Baru1.9 km
-
2 km
-
The Gallery Kompleks Seri Damai MallNear Medan Batu Lanchang, Batu Lanchang2.1 km
Nearest stops and stations
-
0.1 km
-
0.1 km
-
0.3 km
-
0.3 km
-
Klinik Kesihatan Bandar Baru Air Itam Bus stopNear Jalan Angsana, Farlim0.3 km
-
2.2 km
-
3.1 km
-
Upper Tunnel Station Train stationNear Upper Tunnel Road West, Hye Keat Estate4 km
-
4.1 km
Nearest parks
-
Jalan Kampung Pisang Neighbourhood Park ParkNear Jalan Kampong Pisang, Farlim0.6 km
-
Semarak Api Farlim Pocket Park ParkNear Jalan Semarak Api, Farlim0.9 km
-
Taman Kejiranan Desa Mawar ParkNear Lintang Kampung Melayu 1, Kampung Baru0.9 km
-
1 km
-
Tanah Lapang Solok Tembaga ParkNear Solok Tembaga 3, Island Park1.1 km
-
Taman Kejiranan Solok Tembaga ParkNear Solok Tembaga, Island Park1.1 km
-
1.2 km
-
Taman AWANI ParkNear Lengkok Tun Mohamed Salleh Ismael, Happy Valley1.3 km
-
4.1 km
-
4.1 km
-
4.1 km
-
4.2 km
-
4.2 km
Nearest sport & gyms
-
0.4 km
-
0.8 km
-
Permata Sports Complex Sport centreNear Lintang Paya Terubung 1, Happy Valley1.1 km
-
Kompleks Sukan Permata Sport centreNear Lintang Paya Terubung 1, Happy Valley1.2 km
-
2.1 km
-
Penang Badminton Academy Sport centreNear Lower Crescent, Bukit Gelugor2.5 km
-
Dewan Bola Tampar Kampung Buah Pala Sport centreNear Lorong Kaki Bukit, Bukit Gelugor2.6 km
-
Dewan Badminton PBA Sport centreNear Jelutong Road, Taman Jelutong2.7 km
-
3.1 km
-
3.8 km
-
4.1 km
-
4.2 km
-
4.6 km
-
5.5 km
-
6.1 km
-
6.4 km
-
FLOW Brazilian Jiu-Jitsu Academy (BJJ) Gym27 Lebuh Lembah Permai 17 km
-
SPICE Aquatic Centre Swimming poolNear Jalan Mahsuri, Taman Tunas Muda7.1 km
Straight-line distances from the building. Places from OpenStreetMap contributors, Oct 2026; some places may be missing. Operating hours, contact and directions open Google Maps for the latest details.
Iklan Serupa
Browse by state